Področni prvaki v odbojki na mivki

V sredo, 18. 9. 2024, je na Mariborskem otoku potekalo področno prvenstvo v odbojki na mivki za starejše dečke. Ekipo naše šole so zastopali Filip Robnik, Miha Špes, Anže Javšnik, Lucas Da Costa Biderman ter Luka Stojanović. Po lanskem petem mestu so bili fantje letos odločeni, da skušajo nadgraditi igro in poseči v boj za najvišja mesta. Tako so s pametno in borbeno igro nanizali štiri zaporedne zmage do finala, brez izgubljenega seta. Premagali so OŠ Leona Štuklja, OŠ Maksa Durjave, OŠ Prežihovega Voranca ter finaliste OŠ Franca Rozmana Staneta. Zares izvrsten dosežek na začetku šolskega leta, ki napoveduje pestro leto v športnih tekmovanjih. Fantje bodo nadaljevali tekmovanje v polfinalu državnega prvenstva.
ČESTITAMO!

Zapisal Iztok Nipič