ZPM Info – dogaja v oktobru

Iz ZPM Maribor smo prejeli spodnje sporočilo o njihovih dejavnostih. Vabljeni, da se jih udeležite.

Pozdravljeni prijatelji mladine!

Prejšnji teden smo skupaj preživeli čudovit Teden otroka®. Zdaj pa vas ponovno vabimo k sodelovanju in aktivnostim:

1. Bralni klub za najstnike

V četrtek, 17. oktobra 2024, ob 17.00, se bo odvilo prvo srečanje Bralnega kluba za najstnike. Če ste bralni navdušenec, vas vabimo, da se nam pridružite. Tokrat bomo klepetali in razpravljali o knjigi Razred avtorice Nike Matanović. Več tukaj

2. Natečaj 100 ljudi, 100 čudi

Na naši spletni strani smo objavili 18. nagradni natečaj za najboljši slogan in/ali video klip letos na temo solidarnost, sodelujejo pa lahko dijaki in mladi. Več informacij najdete tukaj.

Ne pozabimo:

– Ustvarjalne delavnice ZPM Maribor: Vsak delovni dan, med 15.00 in 19.00 uro, so na voljo redne popoldanske ustvarjalne delavnice v Domu ustvarjalnosti mladih Maribor.

Jesenske počitnice: Oktober je mesec, ko bodo tudi prve šolske počitnice! Tudi v času jesenskih počitnic (28. – 30. oktober 2024) bo naš DUM odprl svoja vrata. Program bo kmalu objavljen na naši spletni strani.

Pridružite se nam, zabavno bo!

Zveza prijateljev mladine Maribor