Polfinale državnega prvenstva v odbojki na mivki

V Mozirju je v ponedeljek, 30. 9. 2024, potekalo polfinale državnega prvenstva v odbojki na mivki za starejše dečke. Sodelovalo je deset osnovnih šol iz petih področij. Ekipa naše šole je v štirih tekmah nanizala tri zmage in en poraz. To je pomenilo končno tretje mesto na tem polfinalnem turnirju. Najprej so v skupini C premagali OŠ Štore z 2:1, nato še OŠ Slovenj Gradec z istim rezultatom. Tako so kot zmagovalec skupine C igrali v polfinalu proti OŠ Braslovče, ki pa je bila pretežka ovira na poti do finala. Naši fantje so izgubili z 2:0 in na tekmi za tretje mesto premagali še OŠ Franca Rozmana Staneta iz Maribora. V finalu turnirja je zmagala OŠ Braslovče in se uvrstila v finale državnega prvenstva. V ekipi OŠ Limbuš so igrali Filip Robnik, Anže Javšnik, Miha Špes, Lucas Biderman da Costa, Tine Koper ter Luka Stojanović.

ČESTITAMO!

Zapisal Iztok Nipič