Poletne ustvarjalnice za osnovnošolce

Iz III. gimnazije Maribor smo prejeli spodnje sporočilo:

Spoštovani starši/skrbniki dijakov,

z veseljem vas obveščamo, da na III. gimnaziji Maribor v letošnjem šolskem letu prvič organiziramo poletne ustvarjalnice za osnovnošolce.

Poletne ustvarjalnice S Tretje v poletje so tridnevne delavnice, ki bodo potekale od srede, 26. 6. 2024, do petka, 28. 6. 2024, na III. gimnaziji Maribor, in so namenjene učencem osnovnih šol od 7. do 9. razreda.

Osnovnošolci bodo izbirali med šestimi osrednjimi aktivnostmi, ki bodo potekale v obliki delavnic:

·         Od giba do besede (dramsko-gledališka delavnica)

·         Pop-rock delavnice (glasbena delavnica)

·         Tretji dnevnik (novinarsko-filmska delavnica)

·         Barvito ustvarjanje (likovna delavnica)

·         Okusno s Tretje v poletje in v svet (tujejezična delavnica)

·         Tretja dimenzija zeliščnega vrta (naravoslovno-geografska delavnica)

Naša ekipa učiteljev bo skrbela za nepozabno izkušnjo ustvarjanja, zabave in sklepanja novih prijateljstev. V četrtek, 27. 6. 2024, bodo udeleženci ustvarjalnic lahko prespali v šoli in sodelovali pri dodatnih popoldanskih aktivnostih, kot so astronomija, šport, igre, ples, socialne igre in še mnogo več.

Cena poletnih ustvarjalnic S Tretje v poletje je 50 €

Učenci oz. starši lahko do srede, 19. 6. 2024, oddate/oddajo prijavo na šolski spletni strani.

Povezava: http://www.tretja.si/s-tretje-v-poletje/

Če potrebujete dodatne informacije, vam jih z veseljem posredujemo. Kontaktirajte nas na elektronski naslov deja.zunko@tretja.si.

Vljudno vas prosimo za pomoč pri širjenju informacij. Prosimo vas, da delite  novico tudi s svojimi prijatelji in z družino ter nas spremljate na družbenih omrežjih.

S toplimi pozdravi in hvaležnostjo za pomoč

Marija Lešer,

ravnateljica z ekipo S Tretje v poletje